Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Aktuality

Plakát na akci Dny rodin

Dny rodin 2020

Pojďte s Moravskoslezským krajem v rámci kampaně „Dejme dětem rodinu“ strávit tři nezapomenutelné víkendy!

V těchto dnech je připraven bohatý zábavný program. Vezměte své děti a navštivte s nimi zdarma krásná místa našeho kraje – pro nás nejblíž – Hrad Hukvaldy 26. 9. 2020.

křížem krajem Ženklava

Soutěž s Českým rozhlasem

Soutěž s Českým rozhlasem – Křížem krajem.

Dnes tj. 3.8.2020 od 15:00 do 15:35 před Jednotou COOP.

Každý, kdo se k rozhlasovému autu staví, dostane drobnou odměnu, může se zdržet na kus řeči s některým z našich redaktorů a hlavně se bude moci zúčastnit soutěže. Ve hře je totiž výbava na letní grilovačku v podobě 24 půllitrů piva Radegast a masových dobrot na gril od Chodury.

Stačí si co nejlépe tipnout, kolik kilometrů v daný den rozhlasový tým ujede – nejpřesnější odhad každý den oceníme pivem a grilovacími párečky.

Redaktor Artur Kubica pro Novojičínsko.

 

Dotazník pro rodiče dětí ze Ženklavy

Delší dobu se naše základní škola potýká s nízkým stavem žáků, pojďme společně přijít na to, proč tomu tak je. ⁉️ Vytvořili jsme dotazník, který je určen všem rodičům, ať už jejich děti navštěvují místní základní či mateřskou školu nebo ji dříve navštěvovali.

Dotazník, prosím, vyplňte ZDE: ➡️ https://bit.ly/2Dc7IVi ⬅️

Děkujeme za spolupráci a věříme, že výsledek bude přínosem pro všechny.

Výhody málotřídních škol

Jaké jsou výhody málotřídní školy?

Mnoho rodičů si pokládá otázku, zda je málotřídní škola v porovnání s klasickou základní školou schopna jejich děti dostatečně a kvalitně vzdělávat. Dovolte mi se nad touto otázkou zamyslet. Na základě dlouholetých zkušeností na takové škole a monitorování úspěchů našich žáků na druhém stupni jsem přesvědčena, že malá škola nemusí nutně znamenat „horší“ škola.

Číst více

Obrázek křesla

Zubní ordinace – DOVOLENÁ

Od 27. 7. do 31. 7. jsou zubní ordinace z důvodu čerpání řádné dovolené uzavřeny. Bolestivé pacienty ošetří MUDr. Antonín Quarda – zdravotní středisko Štramberk 7:00 – 11:00 hod. po telefonické domluvě: 556 812 521.

Uzavření pošty

Pošta v naší obci bude od 20. 7. do 24. 7. uzavřena. Důchody budou doručeny lidem domů, zásilky je možné si vyzvednout na poště v Kopřivnici.