Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení rozhlasu

Turnaj PŘÍPRAVEK

TJ Sokol Ženklava vás zve na fotbalový turnaj kategorie přípravek „O pohár TJ Sokol Ženklava“. Akce proběhne v sobotu dne 27. června od 9. hodin na fotbalovém stadionu pod topoly v Ženklavě. Doprovodný program a bohaté občerstvení zajištěno. V 15. hodin proběhne vyhlášení vítězů a od 17. hodin se můžete těšit na „AFTERPARTY“ s DJ Mikko. Vstup zdarma. Těšíme se na vaši návštěvu.

Rozloučení se školou a školkou

Obec Ženklava ve spolupráci se základní a mateřskou školou a spolkem rodičů pořádá pro děti „Rozloučení se školou, hurá prázdniny“. Akce se koná v pátek dne 26. června od 16. hodin na výletišti. Čeká Vás slavnostní rozloučení s předškoláky a žáky 5. ročníku, nafukovací atrakce, reprodukovaná hudba i občerstvení. Na vaši účast se těší pořadatelé.

Kamenické práce

Oznamujeme občanům, že v sobotu dne 20. června je možné si objednat kamenické práce na místním hřbitově a to od 10.30 do 11. hod. Firma KAMENOSTONE nabízí tyto práce: renovace a broušení starších pomníků, ochranné nátěry proti plísním a mechu, oprava písma, veškeré betonáže a opravy kolem pomníků, pomníkové a jiné doplňky. Konzultace a případná objednávka zdarma. Vše na přání zákazníka. Zakázky bude firma přijímat za každého počasí. Pro bližší informace volejte na telefonní číslo 704 018 080.

Cyklozávod

Spolek rodičů s restaurací Oáza pořádá v sobotu dne 13. června Cyklozávod „Mámo, táto, pojeď s námi“. Start od 14. do 16. hodin v restauraci Oáza. Startovné pro děti zdarma, dospělí 30,- Kč.  Jsou připraveny 3 trasy různých délek. Jedna z tras je vhodná pro nejmenší cyklisty s pěším doprovodem rodičů. Cíl je v restauraci Oáza, kde bude připravena sladká odměna pro všechny děti a pro dospělé účastníky závodu pivo či nealko zdarma. Ukončení závodu slosovatelnou tombolou pro všechny dětské cyklisty. Na trasu budou puštěny děti pouze v doprovodu dospělé osoby. Čeká Vás reprodukovaná hudba i občerstvení. Těšíme se na společně strávené sportovní odpoledne.

Shromáždění Křesťanského sboru Kristiána Davida

Srdečně zveme na veřejné shromáždění Křesťanského sboru Kristiána Davida v Ženklavě, které se koná dne 9. června v 17. hodin ve společenském sále obecního hostince. Přijďte si vyslechnout nebo popovídat o životě trochu jinak. Občerstvení zajištěno. Těšíme se na Vaši účast.

Divadelní představení ke Dni dětí

Obec Ženklava Vás zve v rámci oslavy Dne dětí na divadelní představení „Z pohádky do pohádky“. Akce se koná v pátek dne 29. května na výletišti od 17. hodin. K poslechu a tanci zahraje reprodukovaná hudba. Občerstvení zajištěno. Za nepříznivého počasí akce proběhne v sále kulturního domu za platných hygienických podmínek. Těšíme se na Vás.

Koberce Trend

KOBERCE TREND mají mimořádnou akci mínus 25 % na všechno zboží.  Pouze od této středy 20.5.2020 do soboty 23.5.2020 mínus 25 % na vše. Přesvědčte se o skvělých cenách na koberce, pvc, vinyl, laminát a další sortiment v prodejně Koberce Trend Kopřivnice. Pouze tuto středu až sobotu sleva pro všechny a na všechno mínus 25 % .

Večerka Svačinová

Oznamujeme občanům, že od 17. května bude znovu otevřena prodejna potravin „Večerka“. Na Vaši návštěvu se těší paní Svačinová.

Knihovna

Oznamujeme občanům, že místní knihovna bude od středy 29. dubna pro veřejnost opět otevřena. A to od 16 do 18 hodin. Je nutné přijít s rouškou a při vstupu použít dezinfekci. Děkujeme za pochopení.

Sleva koberce Trend

KOBERCE TREND mají mimořádnou akci mínus 25 % na všechno zboží. Pouze od této středy 19.2.2020 do soboty 22.2.2020 mínus 25 % na vše.  Přesvědčte se o skvělých cenách na koberce, pvc, vinyl, laminát a další sortiment v prodejně Koberce Trend Kopřivnice. Pouze tuto středu až sobotu sleva pro všechny a na všechno mínus 25 %.    

Kino – Lví král

Obec Ženklava zve malé i velké na promítání filmové pohádky „Lví král“. Akce se koná v neděli dne 23. února od 17. hodin v sále kulturního domu. Vstupné 50,- dospělí, děti zdarma. Na všechny děti i dospělé se těší pořadatelé.

Pochování basy

Kulturní komise společně s motorkáři Ženklavy Vás zvou na „Pochování basy“. Akce se koná v pátek dne 6. března od 19. hodin v sále kulturního domu. K tanci a poslechu zahraje skupina Kiwi. Čeká Vás večerní program s pochováním basy i tombola. Vstupné 70,- Kč. Na Vaši účast se těší pořadatelé.

Mezinárodní den žen

Obec Ženklava srdečně zve všechny dámy na oslavu Mezinárodního dne žen. Akce se koná v pátek dne 13. března od 17. hodin v sále kulturního domu. Je připraveno taneční vystoupení, hudební operetní pořad „Když dva se rádi mají“. K poslechu a tanci Vám zahraje reprodukovaná hudba. Občerstvení zajištěno. Všechny jste srdečně zvány.

Obecní ples

Obec Ženklava pořádá v sobotu dne 15. února „Obecní ples“. Akce se koná od 19. hodin v sále kulturního domu. Vystoupí hudební skupina METEOR, cimbálová muzika TROJAČKA. Čeká Vás vystoupení ZUŠ Z. Buriana, Duo Fatale – světelná akrobatická show. Můžete se těšit na bohatou tombolu, víno z jižní Moravy. Vstupné 150,- Kč, v ceně je zahrnuta i večeře. Předprodej vstupenek od 27. ledna vždy v pondělí a ve středu na Obecním úřadě v Ženklavě. Všichni jste srdečně zváni.