Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Sport

Turnaj PŘÍPRAVEK

TJ Sokol Ženklava vás zve na fotbalový turnaj kategorie přípravek „O pohár TJ Sokol Ženklava“. Akce proběhne v sobotu dne 27. června od 9. hodin na fotbalovém stadionu pod topoly v Ženklavě. Doprovodný program a bohaté občerstvení zajištěno. V 15. hodin proběhne vyhlášení vítězů a od 17. hodin se můžete těšit na „AFTERPARTY“ s DJ Mikko. Vstup zdarma. Těšíme se na vaši návštěvu.

Fotbal přípravky

TJ SOKOL ŽENKLAVA SI VÁS DOVOLUJE POZVAT V PÁTEK DNE 4. ŘÍJNA V 16.30 HOD. NA UTKÁNÍ PŘÍPRAVKY S LICHNOVEM. OBČERSTVENÍ BUDE ZAJIŠTĚNO. NA VAŠI ÚČAST SE TĚŠÍ POŘADATELÉ.

Pochod kolem Ženklavy

OBEC ŽENKLAVA VE SPOLUPRÁCI SE SPOLKEM ZAHRÁDKÁŘŮ VÁS ZVE V SOBOTU DNE 28. ZÁŘÍ NA 16. ROČNÍK POCHODU KOLEM ŽENKLAVY. START OD 8.30 DO 11. HODIN U ZAHRÁDKÁŘSKÉ CHATY. STARTOVNÉ: DĚTI ZDARMA, DOSPĚLÍ 50,- KČ. OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO. V CÍLI K POSLECHU ZAHRAJE CIMBÁLOVÁ MUZIKA TROJAČKA. TĚŠÍME SE NA VAŠI ÚČAST.

Vinobraní, Lidový běh pro zdraví

ČESKÝ ZAHRÁDKÁŘSKÝ SVAZ ŽENKLAVA POŘÁDÁ VINOBRANÍ S TRADIČNÍ VÝZDOBOU A BURČÁKEM AKCE SE KONÁ V SOBOTU DNE 21. ZÁŘÍ. ZAČÁTEK OD 19. HODIN V SÁLE OBECNÍHO HOSTINCE. K POSLECHU A TANCI VÁM BUDE HRÁT SKUPINA PAZUŘI. JE PŘIPRAVENA BOHATÁ TOMBOLA. VSTUPNÉ 100,- KČ. NA HOJNOU ÚČAST SE TĚŠÍ ZAHRÁDKÁŘI.

ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÁ ŠKOLA VE SPOLUPRÁCI SE SPOLKEM RODIČŮ A OBECNÍM ÚŘADEM, POŘÁDÁ LIDOVÝ BĚH PRO ZDRAVÍ JAKO DOPROVODNOU AKCI BĚHU EMILA ZÁTOPKA. AKCE SE KONÁ TUTO SOBOTU DNE 21. ZÁŘÍ. V 10.20 JE SRAZ ÚČASTNÍKŮ NA PARKOVIŠTI U MATEŘSKÉ ŠKOLY, KDE PROBĚHNE I PREZENTACE, V 10.40 ZAČÁTEK ZÁVODU, V 11.10 VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ A ODMĚNY VŠEM ZÁVODNÍKŮM. DĚTI BUDOU ROZDĚLENY DO RŮZNÝCH KATEGORIÍ.

PO DOKONČENÍ ZÁVODU PODPOŘÍME DOSPĚLÉ ZÁVODNÍKY PŘI BĚHU DO ROŽNOVA. PŘIJĎTE SI S NÁMI ZABĚHAT NEBO NÁS POVZBUDIT.