Skip to content

Hlášení místního rozhlasu


13.9.2019

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ VE SPOLUPRÁCI SE SPOLKEM RODIČŮ A OBECNÍM ÚŘADEM POŘÁDAJÍ V SOBOTU DNE 14. ZÁŘÍ VÝŠLAP NA FOJŤÁK POHÁDKOVÝM LESEM. START OD 16. HODIN U OBECNÍHO ÚŘADU. ČEKÁ VÁS PLNĚNÍ ÚKOLŮ NEJEN PRO DĚTI PO VYZNAČENÉ TRASE NA FOJTŮV KOPEC. V 18. HODIN ZAPÁLENÍ TÁBORÁKU U HASIČÁRNY A OPÉKÁNÍ ŠPEKÁČKŮ ZA DOPROVODU KYTARY. OD 20. HODIN ZA PŘÍZNIVÉHO POČASÍ POZOROVÁNÍ NOČNÍ OBLOHY. POZOROVÁNÍ PLANET A HVĚZD POMOCÍ DALEKOHLEDŮ S DOPROVODNÝM VÝKLADEM HVĚZDÁRNY VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ. ALKO, NEALKO I ŠPEKÁČKY ZAJIŠTĚNY K PRODEJI. TĚŠÍME SE NA VÁS.


3.9.2019

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ VE SPOLUPRÁCI SE SPOLKEM RODIČŮ A OBECNÍM ÚŘADEM POŘÁDAJÍ V SOBOTU DNE 7. ZÁŘÍ VÝŠLAP NA FOJŤÁK POHÁDKOVÝM LESEM. START OD 16. HODIN U OBECNÍHO ÚŘADU. ČEKÁ VÁS PLNĚNÍ ÚKOLŮ NEJEN PRO DĚTI PO VYZNAČENÉ TRASE NA FOJTŮV KOPEC. V 18. HODIN ZAPÁLENÍ TÁBORÁKU U HASIČÁRNY A OPÉKÁNÍ ŠPEKÁČKŮ ZA DOPROVODU KYTARY. OD 20. HODIN ZA PŘÍZNIVÉHO POČASÍ POZOROVÁNÍ NOČNÍ OBLOHY. POZOROVÁNÍ PLANET A HVĚZD POMOCÍ DALEKOHLEDŮ S DOPROVODNÝM VÝKLADEM HVĚZDÁRNY VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ. ALKO, NEALKO I ŠPEKÁČKY ZAJIŠTĚNY K PRODEJI. ZA NEPŘÍZNĚ POČASÍ BUDE AKCE PŘELOŽENA NA 14. ZÁŘÍ. TĚŠÍME SE NA VÁS.


19.8.2019

DO NAŠÍ OBCE PŘIJEDE POJÍZDNÁ ČISTÍRNA PEŘÍ, KTERÁ TAKÉ VYRÁBÍ PROŠÍVANÉ DEKY A POLŠTÁŘE. FIRMA ŠTAUBERT DODÁVÁ VLASTNÍ SYPKOVINU A VŠE SE DĚLÁ NA POČKÁNÍ. PROVOZNÍ DOBA JE VE STŘEDU DNE 21. SRPNA OD 11 DO 17 HODIN. PROVOZOVNA BUDE UMÍSTĚNA U JEDNOTY. DĚKUJEME.


7.8.2019

OZNAMUJEME OBČANŮM, ŽE V DOBĚ OD 12. DO 16. SRPNA BUDE ČÁSTEČNĚ OMEZEN PROVOZ OBECNÍHO ÚŘADU. Z DŮVODU ČERPÁNÍ ŘÁDNÝCH DOVOLENÝCH A DLOUHODOBÉ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI NEBUDOU V TOMTO TÝDNU VYBÍRÁNY ŽÁDNÉ POPLATKY. ROVNĚŽ NEBUDE PŘÍSTUPNA SLUŽBA CZECH POINT. OVĚŘOVÁNÍ PODPISU BUDE POTŘEBA DOHODNOUT PŘEDEM TELEFONICKY NA TEL. ČÍSLE 602 521 518. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.


7.8.2019

MÍSTNÍ KŘESŤANSKÝ SBOR ZVE VŠECHNY RODIČE, DĚTI, BABIČKY I DĚDEČKY V PÁTEK DNE 9. SRPNA V 16:00 HODIN NA VÝLETIŠTĚ. RADOST BUDE ROZDÁVAT SKUPINA DĚTÍ KING KIDS Z BRNA. POTĚŠÍ VÁS PÍSNĚMI, TANEČKY A SCÉNKAMI. VSTUP VOLNÝ. TĚŠÍME SE NA HOJNOU ÚČAST. PANÍ PETRÁŠOVÁ.


17.7.2019

OBEC ŽENKLAVA VÁS ZVE NA PROMÍTÁNÍ ČESKÉ KOMEDIE ŽENY V BĚHU. AKCE SE KONÁ V SOBOTU DNE 20. ČERVENCE OD 21. HOD NA VÝLETIŠTI. ZA NEPŘÍZNĚ POČASÍ SE BUDE PROMÍTAT V SÁLE KULTURNÍHO DOMU. DOPORUČUJEME DEKY S SEBOU. VSTUPNÉ 50,- KČ. TĚŠÍ SE NA VÁS POŘADATELÉ.


24.6.2019

OZNAMUJEME OBČANŮM, ŽE Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ BUDE MÍSTNÍ KNIHOVNA TENTO TÝDEN PRO VEŘEJNOST OTEVŘENA VE ČTVRTEK DNE 27. ČERVNA OD 16 DO 18 HODIN. KNIHOVNA BUDE OTEVŘENA JEŠTĚ 3. ČERVENCE, PAK AŽ PO PRÁZDNINÁCH. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.


21.6.2019

OZNAMUJEME OBČANŮM, ŽE OD 21. ČERVNA SE BUDOU V OBCI PROVÁDĚT KONTROLY A REVIZE SPALINOVÝCH CEST, JAK NA PEVNÁ, TAK NA PLYNNÁ PALIVA. REVIZE BUDOU PROVÁDĚNY FIRMOU KOMINICTVÍ PAVEL KOVÁŘ. V PŘÍPADĚ ZÁJMU VOLEJTE NA TELEFONNÍM ČÍSLE 776 131 059.


19.6.2019

ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÁ ŠKOLA VE SPOLUPRÁCI SE SPOLKEM RODIČŮ VYHLAŠUJÍ ŽENKLAVSKÝ VÍCEBOJ. SPORTOVNÍ ODPOLEDNE PRO DĚTI S RODIČI. AKCE SE KONÁ V PÁTEK 21. ČERVNA OD 17. HODIN NA ŠKOLNÍM HŘIŠTI. CO VÁS ČEKÁ? SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO HŘIŠTĚ, TRADIČNÍ I NETRADIČNÍ ATLETICKÉ DISCIPLÍNY A VYHLÁŠENÍ NEJLEPŠÍCH ŽENKLAVSKÝCH VÍCEBOJAŘŮ. ODMĚNY PRO VŠECHNY DĚTSKÉ SPORTOVCE. OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO. VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI.


18.6.2019

OZNAMUJEME OBČANŮM, ŽE VE STŘEDU DNE 19. ČERVNA SE USKUTEČNÍ T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH. ZÁKLADNÍ ŠKOLA V ŽENKLAVĚ JE JIŽ 2. ROK ZAPOJENA. BĚŽÍME V 10. HODIN NA FOTBALOVÉM HŘIŠTI. AKCÍ SI PŘIPOMÍNÁME MEZINÁRODNÍ OLYMPIJSKÝ DEN. V JEDEN DEN, PŘESNĚ V JEDEN ČAS VYBÍHÁ 75 000 BĚŽCŮ PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE. PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT. DĚKUJEME.


4.6.2019

OZNAMUJEME OBČANŮM, ŽE Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ BUDE MÍSTNÍ KNIHOVNA TENTO TÝDEN PRO VEŘEJNOST OTEVŘENA VE ČTVRTEK DNE 6. ČERVNA OD 16 DO 18 HODIN. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

RESTAURACE OÁZA VE SPOLUPRÁCI SE SPOLKEM RODIČŮ POŘÁDÁ V SOBOTU 8. ČERVNA CYKLOZÁVOD ZAKONČENÝ ŠKVAŘENICÍ. START ZÁVODE OD 14 -16 HODIN, STARTOVNÉ 30 KČ PRO DOSPĚLÉ. V CÍLI ČEKÁ KAŽDÉHO ZÁVODNÍKA ODMĚNA A V 18:00 JE PŘIPRAVENA TOMBOLA PRO DĚTI. OD 17 HODIN RESTAURACE OÁZA BUDE NABÍZET ŠKVAŘENICI Z OHNĚ A TAKÉ ROŽNĚNÉ MASO. K POSLECHU I TANCI ZAHRAJE KAPELA PERFECT.


23.5.2019

OZNAMUJEME OBČANŮM PŘERUŠENÍ DODÁVKY ELEKTŘINY, KTERÉ SE BUDE KONAT V ÚTERÝ DNE 28. KVĚTNA OD 7.30 DO 17. HODIN. PŘERUŠENÍ DODÁVKY JE Z DŮVODU PRACÍ SPOJENÝCH SE ZAJIŠTĚNÍM PROVOZU DISTRIBUČNÍ SÍTĚ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

DÁLE OZNAMUJEME, ŽE Z DŮVODU PŘERUŠENÍ DODÁVKY ELEKTŘINY BUDE POŠTA V ÚTERÝ DNE 28. KVĚTNA PRO VEŘEJNOST UZAVŘENA. OZNÁMENÉ A ULOŽENÉ ZÁSILKY BUDOU K VYZVEDNUTÍ VE STŘEDU 29. KVĚTNA. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

V ÚTERÝ 28. KVĚTNA BUDE TAKÉ Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ UZAVŘENA PRODEJNA POTRAVINY U LACINY OÁZA. RESTAURACE MÁ OTEVŘENO.


20.5.2019

ČESKÝ SVAZ ZAHRÁDKÁŘŮ VÁS SRDEČNĚ ZVE NA TRADIČNÍ KÁCENÍ MÁJE. AKCE SE KONÁ V SOBOTU DNE 25. KVĚTNA OD 17. HODIN NA ZAHRÁDKÁŘSKÉ CHATĚ. JE PŘIPRAVENO BOHATÉ OBČERSTVENÍ: NAKLÁDANÉ TVARŮŽKY, GRILOVANÉ MASO, OCHUTNÁVKA VÍN, ALKO I NEALKO. K TANCI A POSLECHU REPRODUKOVANÁ HUDBA. NA VAŠI ÚČAST SE TĚŠÍ ZAHRÁDKÁŘI.